| Garanti | 1 Yıl, 1 Yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | elektronik basınç göstergesi |
| Boyut | 100 mm |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Boyut | 100 mm |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Kasa Boyutu | 150mm |
| Malzeme | Siyah çelik ve Pirinç |
| Fabrika | Evet, biz Fabrikayız |
| Garanti | 1 Y |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | Siyah çelik kasa |
| Basınç aralığı | Vakum / Pozitif |
| Burdon tüpü | Körük |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ürün Adı | mikro düşük basınç göstergesi |
| Bağlantı | Alt |
| Malzeme | paslanmaz çelik veya siyah çelik |
| Kesinlik | %1,6 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
|---|---|
| Kasa Boyutu | 80mm |
| Kesinlik | %1,6 |
| Bağlantı İpliği | NPT,BSP(G,PF),BSPT(ZG,PT)1/2" |
| Garanti | 1 yıl |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
| Boyut | 22mm 23mm 25mm |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Malzeme | pirinç kromlu |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Boyut | 60mm |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Malzeme | SS kasası ve SS veya pirinç iç kısımlar |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| pencereler | Bardak |
| Aralık | 0-1000bar |
| Deneyim Üretmek | 10 yıl |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| pencereler | Bardak |
| Aralık | 0-1000bar |
| Deneyim Üretmek | 10 yıl |