| Malzeme | siyah çelik veya paslanmaz çelik |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | İç plastik torba, ihracat kartonu dışarı doğru. Palet isteğe bağlı. |
| Teslim süresi | 5-30 gün |
| Ödeme koşulları | TT,LC.Alipay.Western Union |
| Yetenek temini | ayda 30-50 bin |
| Fluidcompatibility | Air, Water, Oil |
|---|---|
| Keyword | Pressure Gauge |
| Accuracy | ±1.5% Of Full Scale |
| Mounting type | Panel Mount |
| Range | 0 - 100Mpa |
| Product name | Pressure Gauge Manometer |
|---|---|
| Port | QingDao,ShangHai,Ningbo, Guangzhou |
| Mounting type | Panel Mount |
| Dial Size | 2"(50mm) |
| Pressure type | Gauge Pressure |
| Range | 0 - 100Mpa |
|---|---|
| Product name | Pressure Gauge Manometer |
| Fluidcompatibility | Air, Water, Oil |
| Pressure type | Gauge Pressure |
| Operating temperature | -40 To 120 °C |
| Pressure type | Gauge Pressure |
|---|---|
| Keyword | Pressure Gauge |
| Range | 0 - 100Mpa |
| Operating temperature | -40 To 120 °C |
| Dial Size | 2"(50mm) |
| Clamp Size | 50.5mm/64mm |
|---|---|
| Configuration | Bourdon Tube |
| Mounting Type | Bottom Mount |
| Connection | Bottom |
| Oem | Yes |
| Eleman Malzemesi | 304s |
|---|---|
| Konut | Paslanmaz çelik |
| Bağlantı | M20*1.5, 1/2,1/4 Veya Diğer |
| Basınç Limitleri | Vakum,0-1000bar |
| Ekran Kipi | 5 Haneli Ekran + Analog Işın Göstergesi |
| Over Pressure | 1.5×FS |
|---|---|
| Configuration | Bourdon Tube |
| Connection Size | 1/2 Inch NPT |
| Connection Location | Bottom |
| Size | 2.5" |
| Connection Size | 1/2 Inch NPT |
|---|---|
| Flange Size | DN25 (can Be Customized For Other Size) |
| Application | Corrosive And Viscous Media |
| Size | 2.5" |
| Mounting Type | Bottom Mount |
| Konut | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Ekran Kipi | 5 Haneli Ekran + Analog Işın Göstergesi |
| Boyut | 80mm |
| kalite garantisi | 12 Aylık |
| Bağlantı | M20*1.5, 1/2,1/4 Veya Diğer |