| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Basınç aralığı | -0.1-100 Mpa |
| Kasa Boyutu | 100 mm |
| Ortam Sıcaklığı | -20°C~60°C |
| Ürün Adı | Dijital Basınç Göstergesi |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl, 1 Yıl |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Basınç aralığı | -0.1-100 Mpa |
| Kasa Boyutu | 100 mm |
| Ürün Adı | Dijital Basınç Göstergesi |
|---|---|
| Basınç aralığı | -0.1-100 Mpa |
| Kasa Boyutu | 100 mm |
| Ortam Sıcaklığı | -20°C~60°C |
| Dağı | Alt |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ürün Adı | akü basınç göstergesi |
| Basınç aralığı | -0.1-100 Mpa |
| Garanti | 1Y, 1 Yıl |
| Kasa Boyutu | 100 mm |
| Garanti | 1Y, 1 Yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ürün Adı | Kapak basınç göstergesi |
| Basınç aralığı | -0.1-100 Mpa |
| Kasa Boyutu | 65mm 80mm 100mm |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
|---|---|
| Ürün Adı | Dijital Vakum basınç ölçer |
| Basınç aralığı | -0.1-100 Mpa |
| Kasa Boyutu | 80mm |
| Ortam Sıcaklığı | -20°C~60°C |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | diyafram basınç göstergesi |
| Dava | Paslanmaz çelik |
| Boyut | 100 mm |
| Garanti | 1 Yıl, 1 Yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | Dijital Basınç Göstergesi |
| Basınç aralığı | -0.1-100 Mpa |
| Kasa Boyutu | 100 mm |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Şirket türü | Üreticisi |
| Kullanımı | Ölçüm Aletleri |
| Malzeme | Karbon çelik, paslanmaz çelik vb. |
| Garanti | 1 Yıl, 1 Yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | basınç ölçer Çin |
| Malzeme | Tam paslanmaz çelik |
| Boyut | 80mm |