| Garanti | 1 Yıl, 1 Yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | Dijital Basınç Göstergesi |
| Basınç aralığı | -0.1-100 Mpa |
| Kasa Boyutu | 60mm |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ürün Adı | 60mm basınç ölçümü |
| Malzeme | Tam paslanmaz çelik |
| Boyut | 60mm |
| Kesinlik | %1 |
| Ürün Adı | Dijital Basınç Göstergesi |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Basınç aralığı | -0.1-100 Mpa |
| Kasa Boyutu | 100 mm |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ürün Adı | lastik kapaklı basınç göstergesi |
| Malzeme | Tam paslanmaz çelik |
| Boyut | 100 mm |
| Kesinlik | %1 |
| Liman | Qingdao, Şangay, Ningbo, Guangzhou |
|---|---|
| Montaj Tipi | Alt bağlantı |
| Deneyim Üretmek | 10 yıl |
| Hareket Malzemesi | Pirinç |
| Yağ dolumu | Doldurulabilir |
| Ürün Adı | Dijital Basınç Göstergesi |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Basınç aralığı | -0.1-100 Mpa |
| Kasa Boyutu | 100 mm |
| Ortam Sıcaklığı | -20°C~60°C |
| Garanti | 1 Yıl, 1 Yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | basınç ölçer Çin |
| Malzeme | Tam paslanmaz çelik |
| Boyut | 80mm |
| Garanti | 1 Yıl, 1 Yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | Dijital Basınç Göstergesi |
| Basınç aralığı | -0.1-100 Mpa |
| Kasa Boyutu | 60mm |
| Ürün Adı | Dijital Basınç Göstergesi |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Basınç aralığı | -0.1-100 Mpa |
| Kasa Boyutu | 80mm |
| Garanti | 1 Yıl, 1 Yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | Dijital Basınç Göstergesi |
| Malzeme | Tam paslanmaz çelik |
| Boyut | 60mm |