| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Boyut | 150mm |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Boyut | 100 mm |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ürün Adı | kapsül alçak basınç göstergesi |
| Bağlantı | Alt |
| Malzeme | Siyah çelik |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ürün Adı | kapsül alçak basınç göstergesi |
| Bağlantı | Alt |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ürün Adı | kapsül alçak basınç göstergesi |
| Bağlantı | Alt |
| Malzeme | Siyah çelik kapak bronz iç kısımlar |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | mikro düşük basınç göstergesi |
| Bağlantı | Alt |
| Malzeme | paslanmaz çelik veya siyah çelik |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | diyafram basınç göstergesi |
| Dava | Paslanmaz çelik |
| Boyut | 100 mm |
| Ürün Adı | 1 inçlik basınç ölçer |
|---|---|
| Malzeme | krom kaplı pirinç |
| Boyut | 22-25mm |
| Montaj | Geri |
| Liman | ÇİNGDAO |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Basınç aralığı | 0~300 bar |
| Montaj | Geri |
| Türü | mini basınç göstergesi |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | genel paslanmaz çelik basınç göstergesi |
| Liman | Qingdao, Şangay, Ningbo, Guangzhou |
| Avantajlar | Neme dayanıklı, Aşınmaya dayanıklı, Çevre dostu, Yüksek dayanıklı |