| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Malzeme | Siyah çelik |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 60mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Basınç aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Garanti | 1 Yıl, 1 Yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Kadran boyutu | 60mm |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Hizmet | satış sonrası hizmeti tamamlayın |
| Garanti | 1 Yıl, 1 Yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Kadran boyutu | 100 mm |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Hizmet | satış sonrası hizmeti tamamlayın |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Kadran boyutu | 23mm |
| Malzeme | Çelik / Pirinç |
| Kesinlik | %4 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Kasa Boyutu | 4" |
| pencereler | güvenli cam veya cam |
| Kesinlik | 2.5/1.6% |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Yağ Dolu | Gliserin |
| Malzeme | Tamamı paslanmaz çelik |
| Bağlantı | Alt |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Siyah çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 100mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Garanti | 1 Yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Arama Boyutu | 63mm |
| Malzeme | Siyah çelik/paslanmaz çelik kasa |
| HİZMET | satış sonrası hizmeti tamamlayın |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | İç plastik torba, ihracat kartonu dışarı doğru. Palet isteğe bağlı. |
| Teslim süresi | 5-30 gün |
| Ödeme koşulları | TT,LC.Alipay.Western Union |
| Yetenek temini | ayda 30-50 bin |
| Ambalaj bilgileri | İç plastik torba, ihracat kartonu dışarı doğru. Palet isteğe bağlı. |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-30 gün |
| Ödeme koşulları | TT,LC.Alipay.Western Union |
| Yetenek temini | ayda 30-50 bin |
| Menşe yeri | Qingdao, Çin |