| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
|---|---|
| Ekran Tipi | Analog |
| Doğruluk | ±4% |
| ölçek birimi | Bar, Psi vb. |
| Daha fazla detay | Mevcut Özelleştir |
| Senin fikrin | Kabul edilebilir. |
|---|---|
| Boyut | 22mm23mm25mm28mm38mm41mm |
| Liman | QINGDAO, ŞANGAY, NINGBO |
| Ekran Tipi | Analog |
| Nominal boyut | 22mm-41mm |
| ölçek birimi | Bar, Psi vb. |
|---|---|
| Liman | QINGDAO, ŞANGAY, NINGBO |
| Ekran Tipi | Analog |
| Daha fazla detay | Mevcut Özelleştir |
| Doğruluk | ±4% |
| Deneyim Üretmek | 11 yıl |
|---|---|
| Boyut | 150mm |
| Dağı | Alt |
| Ölçüm aralığı | talepler olarak |
| Doğruluk | Tam ölçeğin ±% 0.4'ü |
| Ölçüm aralığı | talepler olarak |
|---|---|
| Dağı | Alt |
| Doğruluk | Tam ölçeğin ±% 0.4'ü |
| Liman | QingDao, Şangay |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Montaj | Geri |
|---|---|
| Daha fazla detay | Mevcut Özelleştir |
| Ölçek | talep olarak yazdır |
| Doğruluk | ±4% |
| Boyut | 23mm25mm28mm38mm |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Basınç aralığı | -0.1-100 Mpa |
| Kasa Boyutu | 65mm |
| Ortam Sıcaklığı | -10°C~60°C |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
|---|---|
| Basınç aralığı | -0.1-100 Mpa |
| Kasa Boyutu | 63mm |
| Ortam Sıcaklığı | -10°C~60°C |
| Dağı | Geri |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Siyah çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 100mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Siyah çelik |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 50mm veya gereksinimlere göre yapılmış |