| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | Siyah çelik kasa |
| Basınç aralığı | Vakum / Pozitif |
| Burdon tüpü | Körük |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
|---|---|
| Boyut | 2,5"(60mm) |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Basınç aralığı | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar, vb |
| İplik | 1/4''PT/NPT/G/M |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Yağ Dolu | Gliserin |
| Malzeme | Tamamı paslanmaz çelik |
| Bağlantı | Alt |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Kasa Boyutu | 2.5" ((60mm), ((2",2.5",4",6" seçeneği) |
| Sertifika | ISO9001, CE |
| Dağı | back , bottom. arka, alt. panel panel |
| Özel Destek | OEM, ODM |
|---|---|
| Malzeme | Siyah çelik kasa |
| Kadran boyutu | 100mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Basınç aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Dağı | Alt |
| Garanti | 1Y |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
| Basınç aralığı | Vakum / Pozitif |
| Burdon tüpü | Körük |
| Tarzı | Alt Montaj |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Siyah çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 100mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Siyah çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 100mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Siyah çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 100mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Bağlantı İpliği | BSP/NPT/G/M |
|---|---|
| Liman | ÇİNGDAO |
| Bağlantı Boyutları | 1/4 1/2 |
| Basınç Doğruluğu | %2,5 |
| Kapsül | Pirinç veya paslanmaz çelik |