| Kadran Malzemesi | Alüminyum |
|---|---|
| Kadran boyutu | 4 inç |
| İplik Standardı | NPT, BSP (G, PF), BSPT (ZG, PT) |
| Bağlantı Konumu | Alt |
| Boyut | 100 mm |
| Basınç aralığı | 30inHG(vakum) 15000psi'ye kadar |
|---|---|
| Doğruluk | Tam Ölçeğin ±%2,5 Veya ±%1,6'sı |
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
| Bağlantı malzemesi | paslanmaz çelik veya siyah çelik |
| Deneyim Üretmek | 11 yıl |
| Montaj Tipi | Doğrudan Alt veya Arka |
|---|---|
| Bağlantı Konumu | Alt |
| Boyut | 60mm 100mm |
| İplik Standardı | NPT, BSP (G, PF), BSPT (ZG, PT) |
| Ölçüm aralığı | 0~100MPa |
| İplik Standardı | NPT, BSP (G, PF), BSPT (ZG, PT) |
|---|---|
| Bağlantı Konumu | Alt |
| Ölçüm aralığı | 0~100MPa |
| Türü | Diyafram mühürü |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Kadran Malzemesi | Alüminyum |
|---|---|
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Boyut | 60mm 100mm |
| İplik Standardı | NPT, BSP (G, PF), BSPT (ZG, PT) |
| Bağlantı Boyutu | 1/4 1/2 "inç NPT BSP ... |
| Yağ | Gerektiği gibi |
|---|---|
| Liman | QingDao, Şanghay, Ningbo, Guangzhou |
| Islak parçalar | Pirinç veya paslanmaz çelik |
| Şirket türü | Üreticisi |
| Deneyim Üretmek | 11 yıl |
| Şirket türü | Üreticisi |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
| Doğruluk | Tam Ölçeğin ±%2,5 Veya ±%1,6'sı |
| Kadran boyutu | 2.5 inç 4 inç |
| Liman | QingDao, Şanghay, Ningbo, Guangzhou |
| Türü | Diyafram mühürü |
|---|---|
| Liman | Qingdao/Şanghay/Ningbo |
| Kadran Malzemesi | Alüminyum |
| Doğruluk | ±% 2.5% 1.6 |
| Ölçüm aralığı | 0~100MPa |