| Ölçüm aralığı | talepler olarak |
|---|---|
| Dağı | Alt |
| Doğruluk | Tam ölçeğin ±% 0.4'ü |
| Liman | QingDao, Şangay |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | çerçevelik halka basınç ölçer |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 100mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
|---|---|
| Ekran Tipi | Analog |
| Ölçüm aralığı | talepler olarak |
| Doğruluk | ±4% |
| İplik | 1/8''g/npt/m |
| Kadran boyutu | 4 inç |
|---|---|
| Pencere Malzemesi | kalınlaştırılmış cam |
| Kadran Rengi | Beyaz |
| Kasa Boyutu | 4 |
| pencereler | güvenli cam veya cam |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Siyah bir stel kılıfı, bakır iç kısımlar ve bağlantı. |
| Kasa Boyutu | 60mm |
| Burdon tüpü | fosforlu bronz |
| Boyut | 100 mm |
|---|---|
| Montaj Tipi | Alt veya arka bağlantı |
| açılış | 1.6 |
| Ölçüm aralığı | talepler olarak |
| Ana Pazar | dünyanın her yerinde |
| Doğruluk | ±4% |
|---|---|
| Liman | QINGDAO, ŞANGAY, NINGBO |
| Senin fikrin | Kabul edilebilir. |
| Ölçüm aralığı | talepler olarak |
| Nominal boyut | 22mm-41mm |
| Montaj Tipi | Alt veya arka bağlantı |
|---|---|
| Uygulama | Endüstriyel basınç ölçümü |
| açılış | 1.6 |
| Boyut | 63mm |
| Ana Pazar | dünyanın her yerinde |
| ölçek birimi | Bar, Psi vb. |
|---|---|
| Senin fikrin | Kabul edilebilir. |
| Ölçüm aralığı | talepler olarak |
| Liman | QINGDAO, ŞANGAY, NINGBO |
| Boyut | 22mm23mm25mm28mm38mm41mm |