| Ürün Adı | paslanmaz çelik basınç göstergesi |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | Tamamı paslanmaz çelik |
| Boyut | 60mm |
| Hizmet | satış sonrası hizmeti tamamlayın |
|---|---|
| Dosya malzemesi | siyah çelik veya paslanmaz çelik |
| Kapsül | Pirinç veya paslanmaz çelik |
| Aramak | Alüminyum |
| Liman | ÇİNGDAO |
| Basınç Doğruluğu | %2,5 |
|---|---|
| Hizmet | satış sonrası hizmeti tamamlayın |
| Kapsül | Pirinç veya paslanmaz çelik |
| Dosya malzemesi | siyah çelik veya paslanmaz çelik |
| Liman | ÇİNGDAO |
| Ekran Tipi | Analog |
|---|---|
| İplik | 1/8''g/npt/m |
| Doğruluk | ±4% |
| Boyut | 23mm25mm28mm38mm |
| Ölçüm aralığı | talepler olarak |
| Deneyim Üretmek | 11 yıl |
|---|---|
| Boyut | 150mm |
| Dağı | Alt |
| Ölçüm aralığı | talepler olarak |
| Doğruluk | Tam ölçeğin ±% 0.4'ü |
| Kesinlik | %2,5 |
|---|---|
| Uygulama | Endüstriyel basınç ölçümü |
| Ana Pazar | dünyanın her yerinde |
| Boyut | 63mm |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Uygulama | Endüstriyel basınç ölçümü |
|---|---|
| Kesinlik | %2,5 |
| Ana Pazar | dünyanın her yerinde |
| Boyut | 63mm |
| Ölçüm aralığı | talepler olarak |
| Montaj Tipi | Alt veya arka bağlantı |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | talepler olarak |
| Boyut | 100 mm |
| Ana Pazar | dünyanın her yerinde |
| Uygulama | Endüstriyel basınç ölçümü |
| Uygulama | Endüstriyel basınç ölçümü |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | talepler olarak |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Ana Pazar | dünyanın her yerinde |
| Montaj Tipi | Alt veya arka bağlantı |
| Montaj Tipi | Alt veya arka bağlantı |
|---|---|
| Uygulama | Endüstriyel basınç ölçümü |
| Ana Pazar | dünyanın her yerinde |
| açılış | 1.6 |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |