| Montaj | Geri |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | talepler olarak |
| Nominal boyut | 25 mm |
| Ölçek | talep olarak yazdır |
| Doğruluk | ±4% |
| Nominal boyut | 22mm-41mm |
|---|---|
| Daha fazla detay | Mevcut Özelleştir |
| ölçek birimi | Bar, Psi vb. |
| Montaj | Geri |
| İplik | 1/8''g/npt/m |
| Liman | Qingdao, Çin |
|---|---|
| dolgu | Gliserin veya silikon veya kuru |
| Boyut | 100 mm |
| Bağlantı | 1/2 inç NPT |
| Kadran boyutu | 4 inç |
| Montaj Tipi | Alt |
|---|---|
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Liman | QingDao, Şangay |
| Ölçüm aralığı | talepler olarak |
| Dağı | Alt |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
|---|---|
| Basınç aralığı | -0.1-100 Mpa |
| Kasa Boyutu | 63mm |
| Ortam Sıcaklığı | -10°C~60°C |
| Dağı | Geri |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Malzeme | Siyah çelik |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 40mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Basınç aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Garanti | 1 Yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Boyut | 2" ((50mm) |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Basınç aralığı | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar, vb |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Basınç aralığı | Vakum / Pozitif |
| Burdon tüpü | Körük |
| Tarzı | Alt Montaj |
| Malzeme | Paslanmaz çelik çanta ve pirinç conenction |
|---|---|
| Bağlantı | Geri |
| Basınç aralığı | Mikro düşük basınç |
| Kesinlik | % 2.5 |
| Arama Boyutu | 63mm |
| Doğruluk | Tam Ölçeğin ±%2,5 Veya ±%1,6'sı |
|---|---|
| Islak parçalar | Pirinç veya paslanmaz çelik |
| Bağlantı malzemesi | paslanmaz çelik veya siyah çelik |
| Basınç aralığı | 30inHG(vakum) 15000psi'ye kadar |
| Kadran boyutu | 2.5 inç 4 inç |