| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
| Yağ Dolu | Gliserin |
| Malzeme | Tamamı paslanmaz çelik |
| Bağlantı | Alt |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Basınç aralığı | -0.1-100 Mpa |
| Kasa Boyutu | 100 mm |
| Ortam Sıcaklığı | -20°C~60°C |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
| Basınç aralığı | -0.1-100 Mpa |
| Kasa Boyutu | 65mm |
| Ortam Sıcaklığı | -10°C~60°C |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Plastik Kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 40mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Pirinç bağlantılı çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 100mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Garanti | 1Y |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | paslanmaz çelik kasa ve pirinç bağlantı |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 60mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Garanti | 3 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Vakum basınç göstergesi |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 60mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | Siyah çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Basınç aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Bakır bağlantısı olan siyah çelik kablo |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Basınç aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
| Malzeme | Bakır bağlantısı olan siyah çelik kablo |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 50 mm |