| Ürün Adı | Tamamen Paslanmaz Çelik Basınç Göstergesi Sıvı Dolgulu |
|---|---|
| Boyut | 4"((100mm) |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Kesinlik | %2,5/%1,6 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM |
| Boyut | 100 mm |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Anahtar Kelime | Basınç ölçer |
| Ürün Adı | Mini Basınçölçer |
|---|---|
| Boyut | 41mm |
| Malzeme | çelik |
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
| Doğruluk | %4 |
| Ürün Adı | mini basınç göstergesi |
|---|---|
| Boyut | 38mm |
| Malzeme | Çelik |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Kesinlik | %4 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | mikro düşük basınç göstergesi |
| Bağlantı | Alt |
| Malzeme | paslanmaz çelik veya siyah çelik |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ürün Adı | paslanmaz çelik malzeme gliserin basınç göstergesi |
| Malzeme | paslanmaz çelik kasa, pirinç iç kısımlar |
| Basınç aralığı | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar, vb |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ürün Adı | paslanmaz çelik malzeme gliserin basınç göstergesi |
| Boyut | 60mm |
| Malzeme | paslanmaz çelik kasa, pirinç iç kısımlar |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ürün Adı | paslanmaz çelik malzeme gliserin basınç göstergesi |
| Boyut | 100 mm |
| Malzeme | paslanmaz çelik kasa, pirinç iç kısımlar |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Boyut | 150mm |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Ürün Adı | elektrik kontaklı basınç göstergesi |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Basınç aralığı | 0~100Mpa,bar,mbar,psi vb. |
| Kesinlik | %1,6 |