| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ürün Adı | elektrik kontaklı basınç göstergesi |
| Basınç aralığı | 0~100Mpa,bar,mbar,psi vb. |
| Kesinlik | %1,6 |
| Malzeme | Siyah çelik |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Boyut | 4"(100mm) |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Malzeme | SS kağıdı ve SS içleri |
| Garanti | 1 Yıl, 1 Yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | radyal basınç göstergesi |
| Dava | Paslanmaz çelik |
| Boyut | 100 mm |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Basınç aralığı | 0~300 bar |
| Montaj | Geri |
| Türü | mini basınç göstergesi |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Basınç aralığı | 0~315bar |
| Montaj | Geri |
| Türü | mini basınç göstergesi |
| Ürün Adı | paslanmaz çelik basınç göstergesi |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | Tamamı paslanmaz çelik |
| Boyut | 60mm |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Boyut | 2,5"(60mm) |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Basınç aralığı | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar, vb |
| Ürün Adı | Sıvı Dolu Hidrolik Basınç Göstergesi |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Boyut | 63mm |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Kesinlik | %2,5 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ürün Adı | paslanmaz çelik basınç göstergesi |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Basınç aralığı | 0~250Mpa, bar, mbar, vb. |
| İplik | 1/4''PT/NPT/G/M |
| Ürün Adı | Elektrikli temas basınç ölçer |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Basınç aralığı | 0~100Mpa,bar,mbar,psi vb. |
| Kesinlik | %1,6 |