| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | Siyah çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Basınç aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Producing Experience | 11 Years |
|---|---|
| Dağı | Altta |
| Hareket Malzemesi | Pirinç |
| Pressure Range | 0~100Mpa,bar,mbar,etc |
| Bağlantı malzemesi | Pirinç |
| Yağ dolumu | Doldurulabilir |
|---|---|
| Hareket Malzemesi | Pirinç |
| Aralık | Özel |
| Konu Malzemesi | Pirinç |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Yağ dolumu | Doldurulabilir |
|---|---|
| Hareket Malzemesi | Pirinç |
| Yağ Dolu | gliserin veya silikon |
| Konu Malzemesi | Pirinç |
| Liman | Qingdao, Şangay, Ningbo, Guangzhou |
| Material | Black steel case & Brass conenction |
|---|---|
| Connection | bottom |
| Pressure range | Micro Low pressure |
| Accuracy | 2.5% |
| Dial size | 63mm |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, CE, ISO |
| Kadran boyutu | 28mm |
| Malzeme | Pirinç |
| Yağ | Yağ yok. |
| Malzeme | Paslanmaz çelik çanta ve pirinç conenction |
|---|---|
| Bağlantı | Geri |
| Basınç aralığı | Mikro düşük basınç |
| Kesinlik | % 2.5 |
| Arama Boyutu | 63mm |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Basınç aralığı | 300bar 400bar.. |
| Kasa Boyutu | 100 mm |
| Ortam Sıcaklığı | -20°C~60°C |
| Liman | Qingdao, Çin |
|---|---|
| dolgu | Gliserin veya silikon veya kuru |
| Boyut | 100 mm |
| Bağlantı | 1/2 inç NPT |
| Kadran boyutu | 4 inç |