| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Siyah çelik |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 50mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Basınç aralığı | -0.1-100 Mpa |
| Kasa Boyutu | 63mm |
| Ortam Sıcaklığı | -10°C~60°C |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
| Kadran boyutu | 63mm |
| Malzeme | Siyah çelik/paslanmaz çelik kasa |
| Hizmet | satış sonrası hizmeti tamamlayın |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Siyah çelik |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 50mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| pencereler | Bardak |
| Aralık | 0-1000bar |
| Deneyim Üretmek | 10 yıl |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| pencereler | Bardak |
| Aralık | 0-1000bar |
| Deneyim Üretmek | 10 yıl |
| Kadran boyutu | 4 inç |
|---|---|
| Pencere Malzemesi | kalınlaştırılmış cam |
| Kadran Rengi | Beyaz |
| Kasa Boyutu | 4 |
| pencereler | güvenli cam veya cam |
| Malzeme | Pirinç bağlantılı çelik kasa |
|---|---|
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 60mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Basınç aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Dağı | Alt |
| Montaj | Geri |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | talepler olarak |
| Nominal boyut | 25 mm |
| Ölçek | talep olarak yazdır |
| Doğruluk | ±4% |
| Daha fazla detay | Mevcut Özelleştir |
|---|---|
| Nominal boyut | 22mm-41mm |
| Ölçüm aralığı | talepler olarak |
| Ölçek | talep olarak yazdır |
| ölçek birimi | Bar, Psi vb. |