| Doğruluk | ±4% |
|---|---|
| Liman | QINGDAO, ŞANGAY, NINGBO |
| Senin fikrin | Kabul edilebilir. |
| Ölçüm aralığı | talepler olarak |
| Nominal boyut | 22mm-41mm |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
| Basınç aralığı | -0.1-100 Mpa |
| Kasa Boyutu | 65mm |
| Ortam Sıcaklığı | -10°C~60°C |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Plastik Kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 40mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Bakır bağlantısı olan siyah çelik kablo |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Basınç aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Siyah çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 100mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Garanti | 1 Yıl, 1 Yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM |
| Kadran boyutu | 60 mm/2.5 inç |
| Malzeme | bakır bağlantısı olan paslanmaz çelik kabı |
| Hizmet | satış sonrası hizmeti tamamlayın |
| Hizmet | satış sonrası hizmeti tamamlayın |
|---|---|
| Dosya malzemesi | siyah çelik veya paslanmaz çelik |
| Kapsül | Pirinç veya paslanmaz çelik |
| Aramak | Alüminyum |
| Liman | ÇİNGDAO |
| Basınç Doğruluğu | %2,5 |
|---|---|
| Hizmet | satış sonrası hizmeti tamamlayın |
| Kapsül | Pirinç veya paslanmaz çelik |
| Dosya malzemesi | siyah çelik veya paslanmaz çelik |
| Liman | ÇİNGDAO |
| Doğruluk | ±4% |
|---|---|
| Ekran Tipi | Analog |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Ölçek | talep olarak yazdır |
| Liman | QINGDAO, ŞANGAY, NINGBO |
| Pencere | Cam veya plastik |
|---|---|
| Pencere Malzemesi | kalınlaştırılmış cam |
| Çalışma sıcaklığı | 0-200°C |
| Basınç aralığı | özel |
| Boyut | 100 mm |