| Doğruluk | ±4% |
|---|---|
| Ekran Tipi | Analog |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Ölçek | talep olarak yazdır |
| Liman | QINGDAO, ŞANGAY, NINGBO |
| Pencere | Cam veya plastik |
|---|---|
| Pencere Malzemesi | kalınlaştırılmış cam |
| Çalışma sıcaklığı | 0-200°C |
| Basınç aralığı | özel |
| Boyut | 100 mm |
| Montaj Tipi | Alt |
|---|---|
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Dağı | Alt |
| Bağlantı İpliği | özel |
| Liman | QingDao, Şangay |
| Montaj Tipi | Alt |
|---|---|
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Liman | QingDao, Şangay |
| Ölçüm aralığı | talepler olarak |
| Dağı | Alt |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM |
| Nominal boyut | 65mm |
| Doğruluk | Opsiyonda %1, %0,5,%0,4,%0,2,%0,1,%0,05 |
| Görüntüle | 4-5 dijital LCD ekran |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
| Nominal boyut | 80mm |
| Kesinlik | Opsiyonda %1, %0,5,%0,4,%0,2,%0,1,%0,05 |
| Görüntüle | 4-5 dijital LCD ekran |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Siyah çelik |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 60mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Garanti | 1Y |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | Siyah çelik |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 100mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Yağ dolumu | Doldurulabilir |
| Kadran boyutu | 2" ((50mm) |
| Malzeme | paslanmaz çelik kasa ve pirinç bağlantı |