| Kapsül | Pirinç veya paslanmaz çelik |
|---|---|
| Bağlantı Boyutları | 1/2 |
| Bağlantı İpliği | BSP/NPT/G/M |
| Işaretçi | Alüminyum Siyah |
| Dosya malzemesi | siyah çelik veya paslanmaz çelik |
| Boyut | 23mm25mm28mm38mm |
|---|---|
| Daha fazla detay | Mevcut Özelleştir |
| Doğruluk | ±4% |
| ölçek birimi | Bar, Psi vb. |
| Ekran Tipi | Analog |
| Nominal boyut | 25 mm |
|---|---|
| Montaj | Geri |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Liman | QINGDAO, ŞANGAY, NINGBO |
| Doğruluk | ±4% |
| İşaret türü | Ayarlanabilir |
|---|---|
| Bağlantı İpliği | özel |
| Dağı | Alt |
| Malzeme | Siyah çelik |
| Liman | QingDao, Şangay |
| Ölçek | talep olarak yazdır |
|---|---|
| Liman | QINGDAO, ŞANGAY, NINGBO |
| Ölçüm aralığı | talepler olarak |
| Doğruluk | ±4% |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Garanti | 1 Yıl, 1 Yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | Dijital Basınç Göstergesi |
| Basınç aralığı | -0.1-100 Mpa |
| Kasa Boyutu | 100 mm |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Malzeme | Çelik kasa ve bakır bağlantısı |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 60mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Basınç aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Garanti | 1Y |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | Siyah çelik kasa |
| Basınç aralığı | Vakum / Pozitif |
| Burdon tüpü | Körük |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Hareket ve bağlantı | Paslanmaz çelik |
| İplik | Gereğince, gerektiği gibi |
| Bağlantı | Alt |