| Garanti | 1Y |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | paslanmaz çelik basınç göstergesi |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Basınç aralığı | 0~250Mpa, bar, mbar, vb. |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ürün Adı | 60mm basınç ölçümü |
| Malzeme | Tam paslanmaz çelik |
| Boyut | 60mm |
| Kesinlik | %1 |
| Garanti | 1 Yıl, 1 Yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | basınç ölçer Çin |
| Malzeme | Tam paslanmaz çelik |
| Boyut | 80mm |
| Garanti | 1 Yıl, 1 Yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | Dijital Basınç Göstergesi |
| Malzeme | Tam paslanmaz çelik |
| Boyut | 60mm |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ürün Adı | lastik kapaklı basınç göstergesi |
| Malzeme | Tam paslanmaz çelik |
| Boyut | 100 mm |
| Kesinlik | %1 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ürün Adı | tamamı paslanmaz çelik sismik basınç göstergesi |
| Boyut | 2,5"(60mm) |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Senin fikrin | Kabul edilebilir. |
|---|---|
| Boyut | 22mm23mm25mm28mm38mm41mm |
| Liman | QINGDAO, ŞANGAY, NINGBO |
| Ekran Tipi | Analog |
| Nominal boyut | 22mm-41mm |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
|---|---|
| ölçek birimi | Bar, Psi vb. |
| Boyut | 23mm25mm28mm38mm |
| Liman | QINGDAO, ŞANGAY, NINGBO |
| Senin fikrin | Kabul edilebilir. |
| Daha fazla detay | Mevcut Özelleştir |
|---|---|
| Nominal boyut | 22mm-41mm |
| Ölçüm aralığı | talepler olarak |
| Ölçek | talep olarak yazdır |
| ölçek birimi | Bar, Psi vb. |