| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM |
| Boyut | 2" ((50mm) |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Basınç aralığı | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar, vb |
| Garanti | 1Y |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | Siyah çelik |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 100mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Malzeme | SS kasası ve Pirinç iç kısımlar |
| Anahtar Kelime | Basınç ölçer |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Bakır bağlantısı olan siyah çelik kablo |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 50mm veya gereksinimlere göre yapılmış |
| Garanti | 1 Yıl, 1 Yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Kadran boyutu | 60 mm/2.5 inç |
| Malzeme | bakır bağlantısı olan paslanmaz çelik kabı |
| Hizmet | satış sonrası hizmeti tamamlayın |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | İç plastik torba, ihracat kartonu dışarı doğru. Palet isteğe bağlı. |
| Teslim süresi | 5-30 gün |
| Ödeme koşulları | TT,LC.Alipay.Western Union |
| Yetenek temini | ayda 30-50 bin |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
| pencere | Cam, Plastik |
| Kasa Boyutu | 60mm |
| Sertifika | CE, ISO9001:2008 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ürün Adı | tamamı paslanmaz çelik basınç göstergesi |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Basınç aralığı | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar, vb |