| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ürün Adı | paslanmaz çelik malzeme gliserin basınç göstergesi |
| Boyut | 100 mm |
| Malzeme | paslanmaz çelik kasa, pirinç iç kısımlar |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | Siyah çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Basınç aralığı | Gereksinimlere göre yapılır, Mpa, bar, psi, kg vb. |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Garanti | 1Y |
| Ürün Adı | paslanmaz çelik basınç göstergesi |
| Boyut | 4"((100mm) |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Garanti | 1Y |
|---|---|
| Ürün Adı | manometreler |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Boyut | 60mm |
| Kesinlik | %2,5 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
| Boyut | 2,5"(60mm) |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Garanti | 1 Yıl, 1 Yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ürün Adı | basınç ölçer Çin |
| Malzeme | Tam paslanmaz çelik |
| Boyut | 80mm |
| Boyut | 100 mm |
|---|---|
| açılış | 1.6 |
| Montaj Tipi | Alt veya arka bağlantı |
| Uygulama | Endüstriyel basınç ölçümü |
| Ödeme | çeşitli ödeme yöntemleri |
| Garanti | 1Y |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | Paslanmaz çelik kasa |
| Orijinal yer | Çin'de yapılmış |
| Kadran boyutu | 100mm veya gereksinimlere göre yapılmış |